Štěstí není něco co se dá najít. Je to způsob života.

International destination Expo 2006

22. března 2006 v 14:12 |  Kam na výlet
ASTA - Dedicated to the Business of Selling Travel
21. března začala v Praze prestižní olympiáda cestovního ruchu
Téměř 700 z více než tisíce očekávaných zástupců významných světových cestovních kanceláří se akreditovalo na zasedání největší světové asociace cestovních kanceláří ASTA v Praze. Prestižní konferenci od 21. března hostí Kongresové centrum Praha (KCP). ASTA tak zahajuje novou tradici tématicky zaměřených setkání svých členů pod názvem International Destination Expo (IDE), jejímž úkolem je podrobně představit danou destinaci.
Na doprovodné výstavě osloví delegáty přes 150 tuzemských a zahraničních vystavovatelů. Kromě rozsáhlé prezentace našeho hlavního města zde budou zastoupeny i všechny kraje ČR. Mezi nekomerčními vystavovateli je i dalších 10 českých měst.Pro účastníky pražské IDE je připraveno 15 poznávacích výletů nejen po památkách české metropole, ale i do regionů ČR a sousedních zemí...
Na úvod nás zlehka vyděsilo na české poměry poněkud přemrštěné vstupné přes 6000 Kč. Účast byla poměrně slabá, některé stánky byly dosud nezabydlené a zcela prázdné. Doufejme, že si Expo u mě zlepší svou reputaci. Má na to tři dny. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.