Štěstí není něco co se dá najít. Je to způsob života.

Jak si spolužáci dali spicha na Blaníku

23. září 2006 v 13:02 | Evka |  O cestách za kulturou
Tak už je to za námi. Během pátečního podvečera se začalo u zadních stolů v restauraci Blaník scházet pevné jádro naší třídy. Už je to více než dva roky, kdy jsme naposled zasedli do lavic vlašimského gymnázia pod vedením Bohumily Bálkové, naposledy pod společným označením 4. A.

Dámy Ivča Z., Janina F., Hanka H. a Jitka N. nezklamaly, přišly s dobrou náladou a zábava mohla pomalu začít. Nechyběl Jirka H., Ondra P., Dan L., Radek K., Terezka S., Maruška P., Vlastička K., Kuba K., Tomáš V., Matěj Č. nám přivedl ukázat svou slečnu Marcelku a pořadatelky Gita B. s Andrejkou K. nakonec přišly také.
Marně jsme čekali na Martinu B., Janu B., Janu P., Petru Č., Markétu K., Aničku L., Terezu Ž., Danielu H., Honzu B., Honzu Š., Honzu K., Petra S., Jardu N., nebo Pepu Volence.
Vyšlo najevo, že tato část bývalého osazenstva naší třídy o tomto srazu podle všeho neměla ani páru, takže se pravděpodobně dostavili všichni, kdo o srazu věděli a i někteří další.
Po půlnoci se nejpevnější jádro čítající deset lidí přesunovalo mezi vinárnou a ůletem několikrát tam a zpět a poté, co jsme v ůletu trsali s Kubou, Danem, Tomem, Matějem a Radkem jsme v brzkých ranních hodinách zamířily s Vlastičkou směr Vorlina a spát. Akce byla úspěšná, všem se líbilo a proto si v dohledné době v horizontu snad několika let zaslouží repete.:-)
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.