Štěstí není něco co se dá najít. Je to způsob života.

Řetězové dopisy a jejich důsledky

23. září 2006 v 13:50 | e-mailstka |  Pro tvůj úsměv
Ahoj...
Trpím několika vzácnými a smrtelnými chorobami: špatnými výsledky písemek a testů, extrémním panenstvím a strachem z toho, že budu unesena a rektálně zabita silným elektrickým proudem, protože jsem neposlala dál asi 50 miliard řetězových dopisů. Dopisů od lidiček, kteří skutečně věří, že když se tyhle dopisy pošlou dál, tak to ubohé malé děvče z Arkansasu, které se narodilo s prsem na čele, shromáždí dost peněz na operaci, a to právě včas, než ho rodiče prodají do cirkusu. Opravdu věříš, že Bill Gates tobě a každému, kdo "jeho" mail pošle dál dá 100 dolarů?


Ale k věci: Bude se ten zlý kobold řetězových dopisů v mém pokoji plazit a mučit mě, zatímco spím? Mučit, protože jsem přerušil řetěz, který vznikl v roce 5 a do Evropy byl přivezen křižákem, který uprchnul z vězení, a který když vydrží do roku 2800, bude zapsán do Guinessovy knihy.


A zde jsou čtyři nejoblíbenější typy:

ŘETĚZOVÝ DOPIS TYP 1:
Ahoj.
Sjeď dolů
Něco si přej.
Sjeď dolů.
Ne, to ne.
Sjeď dolů.
Ne, to taky ne - ty prase, sjeď dolů.
Sjeď dolů.
atd.
Takže, jestli tenhle dopis nepošleš v následujících 5 sekundách 5096 lidem, znásilní tě jednonohá námořnice lesba a budeš shozen z výškového domu do 1m širokého sudu s břečkou. A to je pravda!

ProtožeTADY TEN dopis není jako všechny ostatní. TENHLETEN je
PRAVDA!ŘETĚZOVÝ DOPIS TYP 2
Ahoj a díky, že sis našel čas k přečtení tohoto dopisu. Je tu jeden malý hoch v Baklaliviatatlaglooshenu, který nemá paže, rodiče, vnitřnosti a uši.Život tohoto ubohého dítěte může být zachráněn, protože pokaždé,když bude tenhle dopis poslán dál, dá Centrum.cz jednu korunu na "konto malého hladovějícího chlapce z Baklaliviatatlaglooshenu bez rukou, nohou, vnitřností, rodičů, uší. "Automaticky! Ach ano, a nezapomeň, že my nemáme absolutně žádné prostředky na zaplacení odeslaných mailů. Takže předej dál! Pošli tenhle mail 5 lidem během příštích 47 sekund.


ŘETĚZOVÝ DOPIS TYP 3
Ahojky tam venku! Tenhle řetězový dopis existuje od roku 1897.
To je absolutně neuvěřitelné, protože tehdy ještě nebyly maily.
A tak to funguje:
Pošli ho v průběhu příštích 7 minut 15,067 lidem, o kterých si myslíš, že by ho mohli využít, jinak....*Bizardní horor scénář č.1
Elke Röschenová šla jednou v sobotu pěšky ze školy domů. Tenhle mail dostala teprve přednedávnem a ignorovala ho. Uklouzla na psí hromádce, spadla přesně do stoky, polila ji hustá hnědá močůvka z odpadních kanálů a odřela se o mříž městské čističky. Nejenže potom komicky páchla,ona také umřela. To se ti taky může stát!*Bizardní horor scénář č.2
Thomas Krögerson, třináctiletý hyperaktivní hoch, našel tenhle mail ve své schránce a ignoroval ho. Ve stejný den ale později šel po ulici, podíval se nahoru, dostal vánočním stromkem přímo do očí(bylo to ve Švédsku, krátce po Vánocích), zavrávoral na silnici a srazilo ho nákladní auto IKEA. Totéž se stalo jeho přítelkyni! Oba zemřeli, přišli do pekla a byli odsouzeni jíst až na věčnost holandské automatové krokety. To se ti taky může stát!Bylo to srozumitelné? Když dostaneš řetězové, dopisy, které tě vytočí a nechávají nešťastným, vymaž je. Když jsou alespoň veselé, pošli je dál lidem, o kterých si myslíš, že sdílejí tvůj humor. Neposílej ostatní lidi virtuálně někam, zatímco máš špatné svědomí kvůli nějakému člověku z Botswany trpícímu leprou, který ještě k tomu nemá žádné zuby a už 27 let je připoután na záda mrtvého slona, a jehož jedinou šancí je každý dál poslaný mail, protože jinak do tvé předzahrádky narazí raketa.Díky ...

P.S. pošli tenhle mail dál a Lady Diana a Elvis Presley se vrátí...
TOPlist
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RešHeNůnHe RešHeNůnHe | E-mail | 19. listopadu 2006 v 19:16 | Reagovat

velmi zajímavé psaní, nějaké jsem poslal a nějaké neposlal... vůbec si ale nepřipouštím s tak snadným řešením, že by mne rozčilovaly :) trénink ;)

Světlo tobě příteli

2 hahaha hahaha | 3. února 2007 v 16:24 | Reagovat

takowy retizaky nemam rada oprawdu je nesnasim a nic nikdy neposilam...a do dnes se mi nic nestalo....=o))

3 vancesy vancesy | Web | 18. března 2007 v 18:15 | Reagovat

tak to sem se málem potrhala smíchy ty máš ale bujnou fantasii.....

4 Nadeje98 Nadeje98 | 17. listopadu 2009 v 13:27 | Reagovat

Pičovinka

5 Debil Debil | 17. listopadu 2009 v 13:28 | Reagovat

[4]:Hele nech toho!:-0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.