Štěstí není něco co se dá najít. Je to způsob života.

Momentky z Jánských Lázní

17. listopadu 2006 v 23:22 | ewelis |  Kam na výlet
V neděli 12. listopadu jsem se v brzkých ranních hodinách ( už v osm!!!) vydala na Chodov, kde jsem přistoupila do auta, abych se vydala na dalekou cestu do vzdálených Jánských Lázní v Krkonoších.

Dvě hodiny celkem utíkaly, zpočátku jsem si i snažila cestu zpříjemnit studiem čínštiny, ale tohle nadšení mi nevydrželo ani do Mladé Boleslavi. Na místě nás ani moc nepřekvapilo nevlídné a studené počasí, něco mezi deštěm a sněžením, kdy se napůl zmrzlé kapky při dotyku se zemským povrchem okamžitě rozpouštěly.
Monička vypadala docela zdravě, jen trochu podvyživeně jako vždy. Počasí dlouhým procházkám po lázeňské kolonádě vůbec nepřálo, po absolvování malého Tour de Jánské Lázně jsme zakotvili v malé restauraci. Po obědě jsme se vydali k lanovce. Od tohoto roku zde funguje Černohorský expres, úplně nové osmisedačkové kabinky, které zájemce dovezou pod vrchol Černé hory. Jak jsme se blížili k vrcholu, země pod námi měnila barvu z hnědozelené na čistě bílou. Na hoře nás přivítala sněhová pokrývka a silný vítr. Neodolali jsme a po vzoru malých dětí na nedalekém kopečku jsme začali dělat blbosti. Měli jsme z toho bílého studeného radost jak malé děti. Brzy jsem měla sníh skoro všude...
TOPlist
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.