Štěstí není něco co se dá najít. Je to způsob života.

Goram aerobic tour

1. prosince 2006 v 21:36 | ewelis |  O sportování
Trochu pohled do historie:-) Krátká reportáž ze soboty 4. 11. 2006, kterou jsem strávila ve Sportovní hale Sparta na Letné.
Ve jménu zdravého životního stylu a radosti z pohybu se konala cvičební akce pod vedením těch nejlepších. Hlavní program přecvičovala Mistryně světa a Evropy ve sportovním aerobicu Olga Šípková spolu s jejími svěřenkyněmi Silvou Galíkovou, Monikou Krajčovou a Marcelou Šulovou - rovněž Mistryně světa.

Akce byla zakončením a vyvrcholením aerobicového turné, které se konalo ve sportovních halách po celé republice už od jara 06. Proběhlo finále hlavní soutěže pro cvičící účastníky pod názvem Adidas Aerobic Star, kde se sjely semifinalistky z jednotlivých českých a moravských měst, aby si zacvičily trochu náročnější ( ale naprosto úžasnou! ) sestavu pod vedením "novácké hvězdy" Davida Hufa. Ty nejlepší odjely zaslouženě odpočívat na Madeiru. Pokud si pamatuji, první místo (tvář Adidas pro rok 2007) vyhrála slečna z Liberce, kterou na tribuně povzbuzoval početný tábor fanoušků.
Jednotlivé bloky cvičení střídaly zajímavé pauzy vyplněné perfektními exhibicemi reprezentantů sportovního aerobicu ( Mistři světa a Evropy z klubu Olgy Šípkové ), fitness týmů, netradiční modní show adidas, losováním a vědomostními soutěžemi...
Například parodie na Labutí jezero ukázala, že i reprezentanti mají smysl pro humor - mimochodem jim to jen v "elasťákách" moc slušelo!
Hodně jsem si užívala cvičení pod vedením Olgy, mám ji ráda, jsem takový skalní přiznivec, první její videokazetu jsem dostala už před deseti lety (teda, to to letí). David Huf měl připravenou hodně dobrou sestavu, která mě vážně bavila. Prima den!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.